Chelsea vs Tottenham

Chelsea – Tottenham: mecz, którego nie można przegapić

W 23. spotkaniu kolejki Premier League zmierzą się Chelsea Londyn z Tottenham Hotspur. Nie ma wątpliwości, iż na ten mecz czeka każdy pasjonat piłki angielskiej. Kto okaże się lepszy w niedzielnym hicie kolejki? Spotkanie rozpocznie się już dziś 23 stycznia o godzinie 17:30. Transmisja meczu będzie dostępna online live stream i tv.  

Czy Tottenham wskoczy do strefy pucharowej? 

Tottenham z pewnością nie podda się walkowerem. Goście gonią europejskie puchary, a dzisiejsza wygrana może przyczynić się do awansu w tabeli z szóstej na czwartą pozycję. Przejezdni ostatnio mają świetną serię, gdyż w czterech minionych kolejkach zaliczyli aż trzy wygrane i jeden remis. W poprzedniej kolejce piłkarze Hotspur wygrali na wyjeździe 3:2 z Leicester City. Co więcej, podopieczni Antonio Conte mają z Chelsea rachunki do wyrównania. Sprawa dotyczy dwóch ostatnich porażek w Pucharze Ligii Angielskiej (0:2; 0:1). Czy Spursi dadzą radę odegrać się i dołączą do pierwszej czwórki Premier League? 

Chelsea London zmagający się z pewnymi komplikacjami 

Ostatni czas nie jest dla Chelsea łatwy i przyjemny. Drużyna ze stolicy Anglii, choć plasuje się na trzeciej pozycji, a do Liverpoolu brakuje jej jedynie jeden punkt, nie jest w najlepszej formie. Zwycięzca zeszłorocznej edycji Ligi Mistrzów w trakcie ostatnich czterech kolejek zaliczył trzy remisy i jedną porażkę. I choć przegrana 0:1 na wyjeździe z Manchesterem City nie była wielkim zaskoczeniem, to wyjazdowy remis 1:1 z Brighton już tak.  Takiego obrotu sytuacji mogli spodziewać się już tylko kibice The Blues. 

Chelsea – Tottenham: Gdzie będzie można obejrzeć to starcie? 

Spotkanie 23. kolejki Premier League: Chelsea Londyn – Tottenham Hotspur odbędzie się już dziś, w niedzielę 23 stycznia. Starcie rozpocznie się o godzinie 17:30. Transmisję meczu będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Canal Plus, jak również na platformie internetowej tego kanału. 

One thought on “Chelsea – Tottenham: mecz, którego nie można przegapić

  1. Mecz z Chelsea, dodatkowo na wyjeździe to zawsze wyzwanie i trudna wyprawa po 3 punkty. Do boju Tottenham!

Comments are closed.