Tanguy Ndombele wkrótce opuści Londyn?

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że jeszcze tego lata z Tottenhamem pożegna się Tanguy Ndombele. Wielka nadzieja londyńskich kibiców, która nie do końca spełniła oczekiwania kibiców jest już jedną nogą w samolocie linii Lufthansa lecącym do Monachium.

Bayern Monachium jest podobno zainteresowany sprowadzeniem w tym okienku transferowym pomocnika Tottenhamu Tanguy Ndombele. Reprezentant Francji ma za sobą średnio udany czas w Spurs, mimo że wcześniej wyglądał na światowej klasy talent. Jeszcze w czasach Olympique Lyon uchodził za przyszłość francuskiej piłki. Po przejściu do londyńskiego klubu kariera Ndombele przypomina bardziej sinusoidę.

Przyszłość Ndombele może teraz budzić poważne wątpliwości, ponieważ Telegraph donosi, że Tottenham szuka nabywcy dla 24-latka, a do tej pory tylko Bayern wykazuje jakiekolwiek rzeczywiste zainteresowanie.

Do rozwiązania tej sytuacji pozostało jeszcze trochę, ale londyński klub może na sprzedaży Francuza sporo zarobić. Ndombele zwyczajnie nie jest w stanie zaaklimatyzować się w Londynie, co znacząco wpływa na jego formę na boisku. Zarabia na tyle dużo, że Tottenham nie może sobie pozwolić na posiadanie takiego zawodnika na ławce rezerwowych i zwyczajnie musi się go pozbyć. Jeśli Spurs poczeka dłużej, wartość Ndombele z pewnością będzie nadal spadać, co sprawi, że w przyszłości będzie im jeszcze trudniej sprzedać go za jakiekolwiek przyzwoite pieniądze.

Wielu kibiców THFC bez wątpienia będzie rozczarowanych, widząc, że Ndombele nie może pokazać swojej najlepszej formy w klubie, a niektórzy mogli mieć nadzieję, że nowy menedżer Nuno Espirito Santo mógł wyciągnąć więcej z francuskiego pomocnika.
Jednak Ndombele nie był jeszcze wykorzystany przez nowego menagera, który chyba jednak woli sprzedać Francuza i korzystać z innych pomocników, a może nawet zatrudnić kogoś innego, aby go zastąpić.

Zainteresowanie dużego klubu, takiego jak Bayern, jest jednak prawdopodobnie oznaką tego, do czego zdolny jest Ndombele, ponieważ mogą oni czuć, że warto zaryzykować i próbować przywrócić go do pełni sił.

źródło: caughtoffside.com