Jose Mourinho menedżerem miesiąca Premier League

Jose Mourinho został wybrany najlepszym menedżerem listopada w Premier League. Zespół Portugalczyka w poprzednim miesiącu wygrał trzy ligowe spotkanie i zaliczył jeden remis, zachowując przy tym trzy czyste konta. Tottenham jest obecnie liderem angielskiej elity i poważnym kandydatem do ostatecznego triumfu w rozgrywkach. Oto, jak Mourinho skomentował listopadowy sukces:

– Jest to nagroda dla menedżera miesiąca, jednak dla mnie powinna to być nagroda drużyny miesiąca czy też całego sztabu miesiąca. Chodzi mi o piłkarzy i o wszystkich trenerów, asystentów, analityków i wielu innych ludzi, którzy pracują dla klubu. Dziękuję za to wyróżnienie, ale jak wspomniałem, należy się ono wszystkim osobom, które przyczyniły się do dobrych wyników.

– Wszystkie zdobyte punkty są na wagę złota. Wiem, że mieliśmy w listopadzie dwa duże mecze przeciwko Manchesterowi City i Chelsea, i tak, oczywiście, że osiągnęliśmy pozytywne rezultaty w tych spotkaniach. Dla mnie jednak każdy punkt zdobyty w Premier League ma taką samą wartość.

Źródło: tottehamhotspur.com