Paulo Gazzaniga odchodzi z Tottenham Hotspurs

Argentyński bramkarz Paulo Gazzaniga po czterech latach odchodzi z Tottenhamu Hotspurs. Golkiper w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Fulham. W sobotę Gazzaniga przeszedł badania medyczne przed przejściem do drużyny ze stadionu Craven Cottage.

Tottenham nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z argentyńskim bramkarzem. W związku z tym Gazzaniga jako wolny agent zasili Fulham. „Koguty” natomiast sprowadziły już nowego bramkarza. Ich wybór padł na Pierluigiego Golliniego, który przeniósł się do Londynu z Atalanty Bergamo. Najpierw na roczne wypożyczenie. Po sezonie Tottenham będzie miał prawo wykupić włoskiego bramkarza z Bergamo.

Paulo Gazzaniga w barwach Tottenhamu rozegrał 37 spotkań i dziesięciokrotnie zachował czyste konto. Nigdy jednak nie zdołał przebić się na stałe do pierwszej jedenastki. Musiał więc pogodzić się z rolą zmiennika. Po czterech latach zdecydował się jednak na „wznowienie” kariery i permanentny powrót na boisko. Z Fulham wiąże nadzieję, że jego kariera na nowo nabierze rozpędu.

źródło: dailymail.co.uk