Tanguy Ndombele w drodze do ziemi włoskiej

Według raportu La Repubblica, szkoleniowiecJuventusu Massimiliano Allegri wyraził zgodę na to, by klub sprowadził Tanguya Ndombele z Tottenhamu Hotspurs.

Ndombele zabrakło w trzech pierwszych spotkaniach nowego sezonu Premier League, a eksperci twierdzą, że może to mieć związek z jego chęcią opuszczenia północnego Londynu. Szkoleniowiec Spurs, Nuno zdawał się prawie potwierdzać, że były zawodnik Lyonu chce odejść, gdy został zapytany o przyszłość Ndombele w zeszłym tygodniu. Twierdził, że nie jest jego zadaniem przekonywanie kogokolwiek do gry dla Spurs.

Później pojawiły się pogłoski, że Fabio Paratici zaoferował 24-latka Juventusowi w zamian za Westona McKenniego, ale Fabrizio Romano od tego czasu informował, że Spurs nie negocjuje z Juventusem w sprawie reprezentanta USA. Jednak La Repubblica zasugerowała teraz, że wymiana Ndombele-McKennie może nadal się wydarzyć.

Doniesienia mówią o tym, że dyrektor Juventusu Federico Cherubini jest fanem Francuza, podczas gdy Paratici lubi McKenniego. Mówi się, że oba kluby nadal próbują zawrzeć umowę po tym, jak Allegri dał zielone światło.

źródło: spurs-web.com