Harry Kane blisko przenosin do Manchesteru United?

Przyszłość 27-letniego napastnika od dłuższego czasu jest niejasna. Plotki wskazywały na różny kierunek. Mówiło się o Realu Madryt, o Manchesterze City. Teraz jednak najwięcej czasu poświęca się tematowi Manchesterowi United. Harry Kane już w zeszłym roku miał być bliski przenosin do czerwonej części Manchesteru. Jednak do transferu nie doszło.

Teraz ma być inaczej, a przynajmniej tego chciałby Louis Saha. Były napastnik „Czerwonych Diabłów” niemal wymusza na swoim dawnym klubie sprowadzenie Anglika. Według Francuza Manchester United będzie najlepszym klubem dla Kane’a. Ma to być – jego zdaniem – idealna opcja, tak dla klubu jak i zawodnika. Harry Kane rozgląda się za klubem w którym spełni swoje ambicje. Anglik od lat jest w czołówce najlepszym napastników na świecie. Jednak do pełni szczęścia brakuje mu trofeów zdobytych z klubem. Tottenham nie daje mu tej możliwości pomimo sporych starań.

On zna Premier League i ma szansę idealnie wpasować się w Manchester United. Z jego jakością powinien zagwarantować trzydzieści bramek w sezonie. Ewentualnie udział przy trzydziestu bramkach. Zdobywając dwadzieścia goli i dziesięć asyst wypełni oczekiwania.

Te słowa Louisa Sahy pokazują jak bardzo francuski ex-napastnik szanuje i podziwia umiejętności reprezentanta Anglii. Czy Manchester United rzeczywiście powalczy o Kane’a? Czy Tottenham Hotspurs ma jakiekolwiek argumenty, by po raz kolejny zatrzymać u siebie Anglika?

źródło: thesportreview.com