Miralem Pjanić na celowniku Tottenhamu Hotspurs

Tottenham Hotspurs według brytyjskich mediów chciałby sprowadzić do siebie Miralema Pjanicia. 31-letni środkowy pomocnik w ostatnim sezonie reprezentował barwy FC Barcelony. W stolicy Katalonii jednak nie miał takiego wpływu na grę drużyny jakiego od niego oczekiwano. „Blaugrana” jest gotowa wypożyczyć Bośniaka na kolejny sezon, by odciążyć swój budżet.

Takim właśnie rozwiązaniem zainteresowane są „Koguty”. Londyński zespół chciałby wzmocnić środek pola. Pierre- Emil Hojbjerg nie daje jakości na którą liczono. Miralem Pjanić miałby być zawodnikiem, który wprowadzi grę drużyny na wyższy poziom. To od niego miałaby być zależna kreacja gry.
Doświadczony Bośniak z pewnością przydałby się Tottenhamowi. Pjanić to nie tylko perfekcyjny zmysł i wspaniała technika. To również doskonałe stałe fragmenty gry.

Ostatnie dwa sezony jednak w wykonaniu Bośniaka nie wyglądały najlepiej. Środkowy pomocnik spuścił znacznie z tonu. Wypchnięcie go z Juventusu było swego rodzaju sukcesem dla tego włoskiego klubu. Sprowadzająca go Barcelona z pewnością liczyła na to, że da im znacznie więcej.

źródło: footballfancast.com