Palmer: Gareth Bale wybierze Ancelottiego

Były pomocnik grający przez lata w Premier League – Carlton Palmer – oczekuje, że Gareth Bale niestety nie zostanie w Tottenhamie na kolejny sezon. Bale sezon 2020/2021 spędził na wypożyczeniu w Londynie. Choć nie był to dla klubu udany sezon – sam miał dobre liczby.

W minionych rozgrywkach Walijczyk zdobył 16 bramek, a 11 z nich w Premier League. Nic więc dziwnego, że „Koguty” chciałaby go na kolejny sezon. Jednak z Ancelottim ponownie na ławce madryckiego klubu może być o to ciężko. Mówi się, że Carletto ma słabość do walijskiego pomocnika i widzi go swoim zespole w kolejnym sezonie. Według Palmera 31 – letni pomocnik może nawet podpisać z Realem nowy kontrakt. To byłoby niemałym szokiem, mając w pamięci jego golfowe przygody w Madrycie.

Gareth Bale do końca kontraktu z Realem ma rok. Według doniesień mediów, rozmowy nie zostały jeszcze rozpoczęte. Mając jednak na względzie wspólne tryumfy Carlo i Garetha możliwe, że dojdzie do przedłużenia. Jeśli słowa Palmera się potwierdzą będzie to jeden z większych zwrotów w historii piłki nożnej.

źródło: thisisfutbol.com