Tottenham Hotspur vs Chelsea London

Tottenham – Chelsea: transmisja meczu

Tottenham Hotspur – Chelsea to półfinałowy mecz Pucharu Ligi Angielskiej. Początek spotkania ma miejsce o godzinie 20:45. Która drużyna wygra mecz i przybliży się do finału? Gdzie można obejrzeć transmisję meczu tv i online live stream? 

 

Puchar Ligii Angielskiej to niełatwa przeprawa dla Chelsea 

Zawodnicy Chelsea mają za sobą dość ciężkie spotkanie ligowe przeciwko Liverpoolovi. W weekendowym starciu piłkarze The Blues zremisowali na własnym stadionie z The Reds 2:2. Dopingujący Chelsea fani wszystkie bramki zobaczyli w pierwszej odsłonie meczu. Obecnie Londyńczykom zdecydowanie brakuje wygranej i to ogromnej wagi, aby ze spokojem stawić się na spotkaniu rewanżowym. W ćwierćfinale Chelsea bez większych trudności zwyciężyła z Brenford, z którym wygrała na wyjeździe 2:0. Dziś piłkarze ze stolicy Anglii nie mogą opuścić pasa, ponieważ Tottenham ostatnio na angielskich boiskach nie ma sobie równych. Nie można wykluczyć, iż i tym razem nie okaże się lepszy. 

Tottenham gotowy na wszystko 

Antonio Conte i jego podopieczni w ostatnim czasie w rozgrywkach w Premier League radzą sobie dość dobrze. W pięciu ostatnich kolejkach odnieśli trzy zwycięstwa i dwa remisy. Uprzedniego weekendu goście dzisiejszego meczu wygrali na wyjeździe z Watford 1:0. Obecnie rywal nie jest o wiele trudniejszy, jednak Tottenham nie zamierza odpuścić uzyskania korzystnego wyniku przed meczem rewanżowym. Reprezentanci Spurs w ćwierćfinałowej rywalizacji okazali się być w lepszej formie od West Ham United. Dowiedli tego, wygrywając na własnym obiekcie 2:1. 

Rywalizacja okraszana mnóstwem goli 

Oba kluby w tych rozgrywkach rozegrały ze sobą dotychczas aż jedenaście spotkań. Cztery mecze wygrał Tottenham Hotspur, pięć Chelsea London. Pozostałe dwa spotkania zakończyły się remisem. W ciągu tych starć można było zauważyć aż 47 goli (22 Spurs, 25 The Blues). 

Chelsea London – Tottenham Hotspur – tv i transmisja online live stream 

Półfinałowy mecz Pucharu Ligi Angielskiej pomiędzy Tottenham Hotspur a Chelsea London odbędzie się 5 stycznia o godzinie 20:45. Transmisję meczu będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Eleven Sports 1, oraz na stronie www kanału.